Co nowego?

Lampy przenośne MARSET - FollowMe, Bicoca, Ginger

Przenośne, samodzielne i ładowane ładowarką lampy stołowe, które możesz zabrać wszędzie, idealne zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Sprawdzą się w restauracjach i na tarasach, które nie mają dostępu do gniazdek elektrycznych lub jako luksusowe latarki gdy zabraknie prądu... maksymalny czas świecenia do 20 godzin.

FollowMe

Dębowy uchwyt zachęca do podniesienia, kompaktowy i mały wygląda jak osobisty dodatek, dzięki kloszowi wykonanemu z białego poliwęglanu ma świeży, świetlisty wygląd. Lampa zbudowana w technologii LED, ze ściemniaczem, bateria jest wbudowana i ma port USB do ładowania.

karta katalogowa FollowMe


FollowMe Plus

Uzupełnia swój klasyczny poprzednik. Oryginalna wielkość doskonale nadaje się do przytulnych pomieszczeń, a Plus zapewnia to samo ciepło i jakość światła przy większej mocy, świetna jako lampa stołowa, lampa biurkowa, można ją również postawić na podłodze.

karta katalogowa FollowMePlus

 

Ginger

Drewno to świetny sojusz dla przytulnego oświetlenia. Materiał trudny do ukształtowania i wyzwanie, które kolekcja Ginger gładko rozwiązuje. Połączenie arkuszy drewna, papieru i żywic ściskanych pod wysokim ciśnieniem pozwala uzyskać laminat, który wydaje się prawie całkowicie płaski i dyskretnie oświetla przestrzenie światłem pośrednim.

karta katalogowa Ginger

 

Bicoca

Niezależne światło rozjaśnia optymizmem i kojarzy się z dobrymi chwilami, gdziekolwiek jesteś. Kolorowa, lekka, przenośna emituje intymne światło, które dodaje ciepła każdej przestrzeni. Wykonana z poliwęglanu Bicoca posiada uchylny klosz oraz magnes mocowany do dolnej części urządzenia, dzięki czemu można ją umieścić na powierzchniach metalowych. Posiada również akcesoria do przytwierdzenia do foteli, kanap lub zagłówków, dzięki czemu może służyć jako lampka do czytania.

karta katalogowa Bicoca


powrót

02

Referencje

polecam

Super oferta, miła obsługa, atrakcyjne ceny i pyszna kawa:)

Krzysztof Wojciechowski projektant wnętrz

polecam

Oświetlenie dobrane odpowiednio do potrzeb klienta, to istotna część projektu

Dobrze jest pracować z ludźmi z pasją:)

 

Irek Grochowski projektant wnętrz