Co nowego?

TUNTO BALLON

Tunto Design to fiński producent, który tworzy innowacyjne koncepcje oświetleniowe łączące materiały drewniane z najnowszą technologią OLED. Celem jest zaprojektowanie nowoczesnego, łatwego w użyciu oświetlenia zapewniającego długotrwały komfort użytkowania.

Założyciel i projektant Tunto Design, Mikko Kärkkäinen mając doświadczenie zarówno w projektowaniu, jak i rzemieślnictwie, uczynił sztukę z połączenia naturalnego piękna drewna z najnowszą technologią.

Zgodnie z nazwą firmy "Tunto" (fiński: dla zmysłów lub odczuć), Kärkkäinen rozpoczyna każdy proces projektowania rysując początkowe projekty na papierze. Wiedza technologiczna sprawia, że projektując ​​potrafi myśleć poza przysłowiowym pudełkiem, a każdy produkt Tunto Design kończy się charakterystycznym DNA.

Projekty Mikko dla Tunto na przestrzeni lat otrzymały wiele międzynarodowych nagród, a Mikko został uznany za jednego z wybitnych współczesnych europejskich projektantów i nagrodzony oficjalną fińską nagrodą państwową w konkursie Design 2015.

 


powrót

02

Referencje

polecam

Oświetlenie dobrane odpowiednio do potrzeb klienta, to istotna część projektu

Dobrze jest pracować z ludźmi z pasją:)

 

Irek Grochowski projektant wnętrz

polecam

Super oferta, miła obsługa, atrakcyjne ceny i pyszna kawa:)

Krzysztof Wojciechowski projektant wnętrz